Dejte hlas Velké výzvě

Datum a čas konání akce: 
15.11.2012 - 20:0018.11.2012 - 23:00

Jistě si pamatujete naši letošní únorovou velkovýzvovou reklamní kampaň se zestárlými politiky. Ti se na plakátech v Praze a Brně omlouvali za to, že neudělali dost pro to, aby nás zbavili závislosti na dražší a dražší ropě, snížili domácnostem účty za energii či nastartovali moderní chytrou ekonomiku. Akce měla velký ohlas a vyvolala pozitivní reakci nejen u expertů v oboru.

Zestárlí politici se dostali do finále mezi pět nejlepších neziskových reklam Žihadlo roku 2012 a máme šanci na další úspěch - samozřejmě následně spojený s další příležitostí pro propagaci Velké výzvy. V rámci této soutěže se uděluje také cena veřejnosti a v ní můžete hlasovat i vy.

Dejte prosím svůj hlas kampani Velká výzva - najdete ji v sekci Tištěná reklama úplně dole na stránce
http://www.zihadloroku.cz/clanky/6_11/letosni-nominace-tistena-reklama/

Díky za váš hlas.

Prosím, přepošlete prosbu o hlasování také svým známým, kamarádům a přátelům v dalších ekologických organizacích i mimo ně. Potřebujeme podporu, zatím jsme na druhé místě (ale těsně!).

Hlasuje se do neděle 18. listopadu. Děkujeme.

Nečas, Kalousek i Sobotka u vás doma

Pokud se vám plakáty se zestárlými politiky zalíbili, můžete si je pořídit i k vám domů. V našem e-obchodě za symbolickou stovku.

Více informací na http://obchod.hnutiduha.cz/zdravy-zivotni-styl/knihy/publikace-hnuti-duha/611-promin-te-petr-necas

Ale neváhejte, staříci jsou limitovaná edice!

Velká výzva

Hnutí DUHA prosazuje nový zákon, který závazně stanoví, že Česko bude snižovat závislost na drahých fosilních palivech – krok po kroku, rok po roku. Rozhýbe totiž investice do chytrých řešení, jako jsou úsporné domy a pohodlná veřejná doprava, snadná recyklace odpadu, čistá energie nebo české potraviny v obchodech. 


Štítky: