Jak nakupovat bio a lokální potraviny přes internet - webinář

Datum a čas konání akce: 
27.05.2020 - 18:00
Místo akce: 
Online

Máte rádi kvalitní a čerstvé potraviny od farmářů ze svého okolí a rádi byste se zorientovali v online možnostech nákupu? Připojte se na diskusní setkání s online prodejci lokálních potravin a bioopotravin z celé České republiky. Ukážou vám, jak se pohybovat v jejich objednávkovém systému, na co si dávat při nákupu pozor nebo jak se ujistit, že svým nákupem opravdu podporujete farmáře, kteří pečují šetrně o půdu a zvířata.

Mezi našimi hosty bude rohlik.cz, Scuk.cz, Komunitou podporované zemědělství (KPZ), Hnutí DUHA - Přátelé Země Česká republika a další, které brzy představíme. Máte se na co těšit!


Vy sami se jich jako účastníci setkání můžete na cokoliv k tématu zeptat. Účast je zdarma, ale pozor! Setkání je omezené na 25 účastníků. Registrujte se přes formulář a my Vám zašleme potvrzení s odkazem, kde nás ve středu zastihnete.

Viz: https://forms.gle/nRbCym7kWahQxMtX7


--
Hnutí DUHA prosazuje zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Dokážeme rozhýbat politiky a úřady, jednáme s firmami a pomáháme domácnostem. Prosazujeme, aby zemědělské dotační programy podporovaly především zdravou péči o krajinu, drobné farmáře a poptávku po jejich produktech.
--

Tento projekt je financován z podpory Evropské komise. Tento newsletter odráží pouze názory autora a Komise nenese žádnou odpovědnost za jakékoli využití informací v ní obsažených.

 

Událost je spolufinancována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.