Brněnský biojarmark

Datum a čas konání akce: 
05.10.2012 - 09:0006.10.2012 - 14:00
Místo akce: 
Brno

Nemáte zatím plány na víkend? Máme pro vás tip – udělejte si výlet na Zelný trh do Brna. V pátek 5. 10. a v sobotu 6. 10. tam můžete od 9 hodin navštívit tradiční biojarmark. Kromě biopochoutek se můžete těšit i na cimbálovou muziku a lahodné biovíno.

A Hnutí DUHA tam samozřejmě nebude chybět. Po oba dva dny vám nabídneme rozptýlení pro vaše chuťové i mozkové buňky. Na našem infostánku můžete ochutnat pomazánky z místních surovin, odnést si biorecept nebo si koupit tričko s motivem biopotravin. Pořádnou dávku kvalitního čtení zase zajistí společensko-ekologický časopis Sedmá generace (ke koupi bude za speciální biojarmarkové ceny!) s možností si ihned objednat předplatné.

Nemůžete přijet? Nevadí - svého nejbližšího farmáře či prodejnu farmářských výrobků můžete najít i v našem aktualizovaném bioadresáři na webu www.ceskebiopotraviny.cz. Pěkně přehledně a na jednom místě najdete kontakty a informace o jednotlivých farmách i tom, co pěstují, či jestli se k nim dá vyjet třeba na celý víkend s rodinou.

Štítky: