Webinář: Makroekonomické dopady podpory energetických renovací budov

Datum a čas konání akce: 
13.03.2013 - 11:0012:30
Místo akce: 
on-line

Hnutí DUHA zadalo ekonomům Miroslavu Zámečníkovi a Tomáši Lhotákovi studii, v níž vypočítali vliv systematické podpory energetických renovací budov na české hospodářství. Během webináře budou představeny a komentovány její výsledky. Účastníci webináře dostanou prostor pro svoje otázky a komentáře.

Webinář startuje 13. března v 11 hodin.

Jak se připojit

Sledovat prezentace a pokládat otázky můžete přes internet ze svého počítače.

Adresa webináře je https://onsync.digitalsamba.com/go/hnutiduha/studie.

Přihlašovací jméno si volíte sami, jako heslo vyplníte „studie“. Při příhlášení je možné vybrat z nabídky jazyk češtinu.

Pro sledování webináře doporučujeme internetový prohlížeč Microsoft Internet Explorer 7.0 a vyšší, Firefox 2.x, Firefox 3.x, AOL 9, Opera 9.5 a vyšší, Safari 3.x. Doporučená rychlost připojení více než 1 Mbit.

Pro připojení je nutné mít v prohlížeči nainstalovanou aktuální verzi programu Adobe Flash Player. Nejaktuálnější verzi naleznete na http://get.adobe.com/cz/flashplayer/.

Zde http://onsync.apeople.cz/technicke/kontrola-systemu si můžete rychlým testem ověřit, zda je váš prohlížeč vhodný pro sledování webináře.

Předběžný program

11:00 Vojtěch Kotecký: Význam energetických renovací budov pro snižování spotřeby fosilních paliv
11:15 Miroslav Zámečník: Představení analýzy makroekonomických dopadů programu podpory energetických renovací podle návrhu Hnutí DUHA
11:45 Odpovědi na otázky účastníků