Velká výzva pro města a obce

Datum a čas konání akce: 
21.06.2012 - 10:00
Místo akce: 
Praha

Konference o příležitostech ke zvyšování energetické efektivity a zavádění obnovitelných zdrojů ve městech: příklady, rady, finance.

Kdy a kde

Konference se koná 21. června 2012 od 10:00 do 17:00 ve Velkém sálu Úřadu Městské části Prahy 2, 7. patro. Náměstí Míru 20, 120 39 Praha 2.

Chytrá česká města

Konference, pořádaná Hnutí DUHA ve spolupráci se Sdružením místních samospráv ČR, je věnována příležitostem spojeným s podporou chytré energetiky v českých městech a obcích. Moderní zelená řešení zaměřená na zvýšení energetické účinnosti a zavádění čistých zdrojů energie pomohou místním samosprávám ušetřit na provozních nákladech, posílit místní ekonomiku a snížit emise skleníkových plynů.

Příklady úspěšných projektů přijedou představit zástupci vybraných českých měst. Odborníci z praxe také poradí, jak projekty připravit, propagovat a kde na ně získat finanční prostředky.

Konference je určená zástupcům českých měst a obcí a odborné veřejnosti. Její součástí je vyhodnocení evropského vzdělávacího projektu BEAM21. Účastníci budou seznámeni také s dalšími probíhajícími projekty a souvisejícími iniciativami se zaměřením na Pakt starostů a primátorů.

Registrace

Zájemce o účast prosíme, aby se registrovali na emailu eva.hejralova@hnutiduha.cz do pátku 8.června 2012.

Další informace

Během akce je zajištěno občerstvení a oběd. Parkování na místě není možné.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se konference se obracejte na Evu Hejralovou, tel:. 732 990 072.

Program konference a podrobné informace naleznete v přiloženém dokumentu.