Týdny pro divočinu 2018

Datum a čas konání akce: 
11.04.2018 - 08:0009.08.2018 - 18:00
Místo akce: 
celá ČR

Letní dovolená. Příležitost, kdy můžete poznávat a plnými doušky vychutnávat tajuplné krásy přírody, vidět nevšední scenérie a zažít kouzlo nepoznaného. Vykašlete se na prázdné slogany cestovních kanceláří a “dobrodružství” vykoupené obří ekologickou stopou. I letos jsme pro vás v Hnutí DUHA připravili dobrovolnické pobyty v divokých koutech naší krajiny. Přidejte se k už jednadvacátým Týdnům pro divočinu. Taje flóry i fauny či lesů i luk nejen poznáte, ale budete se moct přímo zapojit do praktické ochrany přírody a krajiny. Kromě aktivního odpočinku zažijete i zajímavé odborné exkurze do oblastí mnohdy neprobádaných. Stačí si jen vybrat některé z nabízených míst, prostudovat si podmínky pobytu a vyplnit přihlášku. Těšíme se na vás!

Termíny a přihlášky

Po kliknutí na vybraný termín se vám objeví podrobnosti k danému turnusu:

Přihláška

Za každý turnus, na který se přihlásíte, vybíráme vratnou zálohu 500 Kč. Tu uhradíte na základě pokynů, které vám přijdou po přihlášení emailem. Když na turnus přijedete, tak vám zálohu převodem na účet vrátíme. Pokud se odhlásíte méně jak 14 dní před akcí, tak záloha propadá a bude použita na pokrytí nákladů spojených s administrativou turnusů.

Tábor Hnutí DUHA

A pokud je vám 16–30 let, tak se můžete přihlásit na tradiční tábor Hnutí DUHA Jeseníky s názvem Blažené Osoblažsko a podílet se na opravě gotického kostela v zaniklé obci Pelhřimovy v Jeseníkách.

Termín: od 26. 8. (neděle) až 2. 9. (neděle) 2018. 

Hlaste se přímo pořadatelům: Janě Sommerové (e-mail: jana.somm@gmail.com, mobil: 737 937 357) nebo Ivo Dokoupilovi (e-mail: ivo.dokoupil@tiscali.cz). 

Nechejte se nalákat videi: 

Rozhovor v TV Polar 2017: https://polar.cz/hoste/23/ivo-dokoupil 

Zpravodajstvi: https://www.facebook.com/udalostiostrava/videos/1451223594912651/

Kontakt

V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku Týdnů pro divočinu Gabrielu Šťastnou: tydnyprodivocinu@hnutiduha.cz

 

Týdny pro divočinu jsou podpořeny dárci Hnutí DUHA,  Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Ministerstvem vnitra ČR. 

 Logo Chimpanzee