Týdny pro divočinu 2017

Datum a čas konání akce: 
01.07.2017 - 08:0028.08.2017 - 18:00
Místo akce: 
celá ČR

Plánujete letní dovolenou? Chtěli byste poznat tajuplné krásy přírody, vidět nevšední scenérie, zažít kouzlo nepoznaného? Odrazují vás prázdné slogany cestovních kanceláří a dobrodružství vykoupené obří ekologickou stopou? Tak právě pro Vás Hnutí DUHA připravuje již po dvacáté dobrovolnické pobyty v nejdivočejších koutech naší krajiny.

Přidejte se k tradiční akci Týdny pro divočinu, v jejímž rámci se budete moct aktivně zapojit do praktické ochrany biodiverzity. Kromě práce čekají účastníky zajímavé odborné exkurze do oblastí mnohdy nepřístupných veřejnosti. Navíc nabízíme ubytování a stravu zdarma. Není to snad ta pravá dovolená vašich snů?

Pokud ano, vyberte si některou z níže uvedených lokalit, prostudujte si podmínky pobytu a vyplňte přihlášku. Splňte si svůj sen!

Termíny a přihlášky

Po kliknutí na vybraný termín se vám objeví podrobnosti k danému turnusu: (odkazy budou brzy doplněny)

Přihláška

Za každý turnus, na který se přihlásíte, vybíráme vratnou zálohu 200 Kč. Tu uhradíte po přihlášení na vámi vybraný turnus a když na turnus přijedete, tak vám zálohu vrátíme. Pokud se odhlásíte méně jak 14 dní před akcí, tak záloha propadá a bude použita na pokrytí nákladů spojených s administrativou turnusů. 


A pokud je vám 16 - 26 let, tak se můžete přihlásit na tradiční tábor Hnutí DUHA Jeseníky s názvem Blažené Osoblažsko a podílet se na opravě kostela v zaniklé obci Pelhřimovy v Jeseníkách.

Termín od 21. 8. (pondělí) až 28. 8. (pondělí) 2017. Hlaste se přímo pořadatelům: Jana Sommerová (jana.somm@gmail.com, 737 937 357) nebo Ivo Dokoupil (ivo.dokoupil@tiscali.cz). Podrobnější informace zde.

Kontakt

V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku Týdnů pro divočinu Gabrielu Benešovou: tydnyprodivocinu@hnutiduha.cz

 

Týdny pro divočinu jsou podpořeny Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvem vnitra a Evropskou Unií v rámci projektu School of Sustainability. Za obsah této stránky plně zodpovídá Hnutí DUHA a nemůže na něj být nahlíženo jako na stanovisko donora. Evropská Unie nenese odpovědnost za využívání zde uvedených informací.