Předkoncertní výprava divočiny v NP Šumava a NP Bavorský les s odborným průvodcem

Datum a čas konání akce: 
17.08.2016 - 08:0019.08.2016 - 23:15

V programu týdne DIVOČINA ŠUMAVA samozřejmě nemůže chybět tradiční dvoudenní pěší exkurze do šumavské divoké přírody vč. srovnání s NP Bavorský les - jako vždy je jen pro omezený počet zájemců (cca 20) a jako vždy se jí zúčastní i někteří vystupující hudebníci a další účinkující následného KONCERTU PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU. Exkurzi s odborným výkladem vede Jaromír Bláha, expert Hnutí DUHA.

PROGRAM:

STŘEDA 17. 8.

(pokud již nejste na místě v rámci předchozího volného programu týdne DIVOČINA ŠUMAVA) navečer příjezd na místo (stejné jako potom místo konání Koncertu pro šumavskou divočinu, tedy FRANTOLY u Prachatic) a realizace noclehu (vlastní stan s sebou!); můžete ale dorazit klidně až ve čtvrtek 18.8., ovšem před 7.00 ráno... /

DOPRAVA po vlastní ose / přihlášení zájemci budou včas informováni, zda jede nějaké auto a jakou má kapacitu (bývají volná místa ve festivalovém minimbusu)

ČTVRTEK 18. 8.

V 7:00 odjezd z Frantol do NP Bavorský les. Podíváme se na vrchol Luzného a do přilehlé oblasti, a dale oblast kolem Alte Klause. K večeru návrat na základnu (FRANTOLY), večer kino + táborák + možná improvizované hudební vystoupení.

Nocleh a doprava v místě v rámci exkurze a zpět na základnu je v ceně exkurze.

PÁTEK 19. 8.

Od rána do odpoledne pěší výprava do Trojmezenského pralesa a přilehlé oblasti divoké přírody, poté přesun zpět na základnu, tedy již do místa konání koncertu. Nocleh a doprava v místě v rámci exkurze a zpět na základnu je v ceně exkurze. Večer KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU, den 1 - komorní.

Cena obou exkursí je 600 kč.

Přihlášky zde (vyberte položku "POZOR, speciální předkoncertní termín 17.-19.8.2016".

Detailní a postupně přidávané informace ke koncertu sledujte ZDE:

https://www.facebook.com/events/652235468257268/ 

Sledujte PROGRAM celého týdne DIVOČINA ŠUMAVA zde:

https://www.facebook.com/events/236722360024707/

PROFIL INICIATIVY DIVOČINA ŠUMAVA

https://www.facebook.com/DIVOCINA.SUMAVA/

 

Předkoncertní výprava divočiny v NP Šumava a NP Bavorský les s odborným průvodcem je součástí Týdne DIVOČINY ŠUMAVA.