Pojďte si s námi popovídat na pražský Biojarmark

Datum a čas konání akce: 
19.10.2019 - 09:00
Místo akce: 
Praha

Nemáte zatím plány na víkend? Máme pro vás tip na sobotu – udělejte si výlet na dvorek Národního zemědělského muzea v PrazeV sobotu 19. 10. tam můžete od 9 hodin navštívit tradiční biojarmark. Jediný pražský farmářský trh zaměřený výhradně na biopotraviny!Můžete se zde potkat s ekofarmám z celé republiky, kteří vám představí to nejlepší a nejčerstvější ze své produkce.

A Hnutí DUHA tam samozřejmě nebude chybět. Na našem infostánku se můžete seznámit s aplikací Adresář farmářů, odnést si vtipnou placku, samolepku nebo plátěnou tašku a poslat pohled s farmářským motivem a vyptat se nás na Společnou zemědělskou politiku (SPZ). Pořádnou dávku kvalitního čtení zase zajistí společensko-ekologický časopis Sedmá generace (ke koupi bude za speciální biojarmarkové ceny!) s možností si ihned objednat předplatné.

Nemůžete přijet? Nevadí - svého nejbližšího farmáře či prodejnu farmářských výrobků můžete najít i v našem aktualizovaném adresáři na webu www.adresarfarmaru.cz. Pěkně přehledně a na jednom místě najdete kontakty a informace o jednotlivých farmách i tom, co pěstují, či jestli se k nim dá vyjet třeba na celý víkend s rodinou.

Infostánek organizuje Hnutí DUHA a Asociace místních potravinových iniciativ v rámci projektu ACT 4 CAP: Citizen engagement towards a sustainable Europe za podpory Evropské komise a České technologické platformy pro ekologické zemědělství. Sdělení akce odráží pouze názory autorů a Komise nenese žádnou odpovědnost za jakékoli využití informací v ní obsažených. Akce je součástí pražského Biojarmarku, který pořádá PRO-BIO LIGA pobočný spolek.