Koncert pro šumavskou divočinu

Datum a čas konání akce: 
28.01.2014 - 19:30
Místo akce: 
Praha, Lucerna Music Bar

Priessnitz, Please The Trees, W.W.W. Neurobeat s Pavlem Fajtem a legendární Tři čutory z osady Nádraží v Krásném Lese, co věří na čundry divočinou...

...zahrají 28. 1. od 19:30 v Lucerna Music Baru v Praze, aby společně podpořili šumavskou divočinu. Srdečně zveme všechny milovníky vzácné přírody a dobré muziky.

 

Vstupenky

Vstupenky bez distribučního poplatku (100 Kč) jsou k dispozici na pokladně klubu Lucerna Music Bar; o distribuční poplatky navýšené pak v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream.

Vstupenky bude možné koupit na místě v den koncertu za 200 Kč.

Peníze ze symbolického vstupného budou použity na pokrytí nákladů spojených s režií a propagací akce, zbytek bude přesunut na transparentní účet Hnutí DUHA, který je určen pro aktivity na podporu šumavské divočiny. Kapely zahrají bez nároku na honorář. Děkujeme!

Národní park Šumava

Národní park Šumava chrání pro každého z nás pestrou mozaiku rašelinišť, smrkových i bukových pralesů, horských luk, divokých řek a ledovcových jezer. Domov zde mají desítky ohrožených druhů rostlin a zvířat, včetně rysů, losů nebo tetřevů. Park má nádhernou krajinu zachovat. Zajistí, že ji budou moci nadále obdivovat turisté; každoročně jich sem přijíždějí dva miliony. Pouze málokteré místo u nás může se Šumavou soupeřit v půvabu a popularitě. Oblibě se těší divoký tok Vydry, Plešné jezero s Trojmezenským pralesem, prameny Vltavy i horské slatě.

Divoká příroda

Hnutí DUHA prosazuje, aby část národního parku – hlavně zbytky horských pralesů – byla ponechána divoké přírodě a turistům. Výletníci tak můžou obdivovat přirozené proměny pralesního ekosystému. Stromy tady rostou, žijí, stárnou, umírají a rozkládají se – to jsou změny, které zde přirozeně probíhaly po tisíce let. O tom, jestli na Šumavě budou stromy dál růst, odumírat a znovu růst přirozeně rozhodnou poslanci a poslankyně při schvalování zákona o národním parku. Podepište petici za dobrý zákon, pomozte nám sbírat podpisy a zachránit divokou přírodu na Šumavě. Děkujeme.

Štítky: