Česko-slovenské Rozmanité víkendy s Hnutím DUHA a Priatelia prírody

Datum a čas konání akce: 
19.09.2014 - 08:0009.11.2014 - 18:00
Místo akce: 
celá ČR

hcete poznat (nejen) krajinnou rozmanitost (nejen) Bílých Karpat na obou stranách hranice?

Zajímáte se o možnosti záchrany zbytků luk, remízků, památných stromů, ovocných sadů, hlavových vrb, mezilidských vztahů a vztahů ke krajině?

Chcete přiložit ruku k dílu? Např. si zasadit strom u polní cesty, ořezat si vrbu a vyrobit košík, nasbírat jablka ve starém sadu a usušit křížaly, zazimovat permakulturní zahradu?

Přidejte se k nám. Akce je určena pro účastníky z ČR a SR všech věkových kategorií a zaměření.

Pořádáme čtyři kombinované pracovně-vzdělávací víkendy. Hlavním smyslem těchto víkendů je účastníkům ukázat možnosti ochrany a zapojení se do obnovy mizející krajinné rozmanitosti na české i slovenské straně v oblastech Zlínského, Jihomoravského a Trnavského kraje (po případě Žilinského a Trenčínského kraje). Jednotlivé víkendy jsou samostatně postavené akce a není nutné je absolvovat všechny. Nicméně doporučujeme pro získání, co nejširšího přehledu.
Na jednotlivých víkendech se vystřídá množství lektorů a navštívíte zajímavá místa s akčními lidmi.

Termíny, témata víkendů a přihlášky

Po kliknutí na vybraný termín se vám objeví podrobnosti k danému turnusu:

Omlouváme se, ale kapacita jednotlivých termínů je již plně obsazena!

Chcete-li se včas dozvědět o nějaké naší další akci, přihlaste se k odběru našeho zpravodaje.

Organizační informace

Odesláním přihlášky souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů. V případě, že budete vybráni jako účastníci, je vaše účast závazná. Ubytování, strava, lektoři, organizační zajištění – to vše je pro vás připraveno zdarma, takže budeme moc rádi, když svou přihlášku budete brát opravdu vážně, protože s vaší účastí jsou spojeny nemalé finanční náklady. Věříme, že jste si toho vědomi a přihlašujete se na akci, na kterou opravdu chcete přijet a přijedete.

Kontakt

V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku Elišku Kvitovou: eliska.kvitova@hnutiduha.cz


Akce se konají díky podpoře Fondu mikroprojektů Regionu Bílé Karpaty v rámci projektu „Ochrana mizející krajinné rozmanitosti“.

www.regionbilekarpaty.cz