Brněnský Biojarmark je opět tady!

Datum a čas konání akce: 
05.10.2019 - 09:00
Místo akce: 
Brno, Zelný trh

Nemáte zatím plány na víkend? Máme pro vás tip na sobotu – udělejte si výlet na tradiční brněnský Biojarmark na Zelném trhu. Již 28. ročník tradiční jihomoravské akce se koná 5. října od 9 hodin.

Můžete si zde koupit biozeleninu, biovíno, biomošty, biosýry a další biopotraviny. A Hnutí DUHA tam samozřejmě nebude chybět. Na našem infostánku se můžete seznámit s aplikací Adresář farmářů, odnést si vtipnou placku, samolepku nebo plátěnou tašku a poslat pohled s farmářským motivem a vyptat se nás na Společnou zemědělskou politiku (SPZ). Pořádnou dávku kvalitního čtení zase zajistí společensko-ekologický časopis Sedmá generace (ke koupi bude za speciální biojarmarkové ceny!) s možností si ihned objednat předplatné.

Nemůžete přijet? Nevadí - svého nejbližšího farmáře či prodejnu farmářských výrobků můžete najít i v našem aktualizovaném adresáři na webu www.adresarfarmaru.cz. Pěkně přehledně a na jednom místě najdete kontakty a informace o jednotlivých farmách i tom, co pěstují, či jestli se k nim dá vyjet třeba na celý víkend s rodinou.

Infostánek organizuje Hnutí DUHA v rámci projektu ACT 4 CAP: Citizen engagement towards a sustainable Europe za podpory Evropské komise a České technologické platformy pro ekologické zemědělství. Sdělení akce odráží pouze názory autorů a Komise nenese žádnou odpovědnost za jakékoli využití informací v ní obsažených.