Velká výzva na Rock for People

Datum a čas konání akce: 
02.07.2011 - 13:0005.07.2011 - 13:00

Hned první zastávkou letního festivalového turné Velké výzvy bude největší český festival Rock for People. Festival se koná od 2. do 5. července 2011 ve Festival parku v Hradci Králové na letišti Věkoše a stan Velké výzvy vás ani letos neochudí o další dávku zajímavých témat. V areálu festivalu se můžete těšit zejména na speciální Eko vesničku.

Do kina!

Hnutí DUHA přiveze na festival svůj Kinostan s pořádnou dávkou zajímavých (a nejen ekologických) snímků. Pro letošní rok jsme pro vás připravili taky několik výrazných novinek - partnerem Kinostanu se stal filmový festival Jeden svět v rámci programu Promítej i ty. Můžete se těšit na unikátní předpremiéru filmu "Rajče On The Road". Film se sice bude účastnit až podzimních filmových festivalů, v létě jej však můžete exkluzivně vidět už v Kinostanu Velké výzvy.

Zelený festival

Festival samotný a s ním spojená koncentrace tisíců lidí na jednom místě je nezanedbatelnou zátěží pro životní prostředí a nese s sebou celou řadu negativních jevů. Rock for People se neustále snaží redukovat celkovou ekologickou stopu festivalu, na zeleném festivale se proto těště na:

  • kontejnery na separovaný odpad (plasty, papír, hliník, sklo)
  • recyklovaný toaletní papír Harmony v TOI TOI budkách
  • podporu veřejné dopravy, včetně kyvadlové dopravy, vlakové dopravy a dopravy v rámci areálu
  • cyklojízdu, včetně výroby a instalace stojanů na kola
  • tisk propagačních materiálů na recyklovaný papír

Přečtěte si podrobnosti o Rock for People.

Přidejte se k Velké výzvě

Velká výzva se pravidelně připojuje k letním festivalům. Připojte se Vy k Velké výzvě! Je to jednoduché:

Foto: Rock for People
Štítky: