Legendární Matt Black přijede podpořit Velkou výzvu. Buďte u toho!

Datum a čas konání akce: 
09.12.2010 - 06:15

Po skončení projekce proběhne panelová diskuze se zástupci všech parlamentních stran a Hnutí DUHA. Po ní bude následovat afterparty, kterou hostí klub Meet Factory (všem návštěvníkům akce ve Světozoru bude umožněn vstup zdarma).

Program akce (9. prosince, kino Světozor)

  • 19.00 - projekce VJ-filmu
  • 20.30 - panelová debata: Chytrá energie: příležitost pro nová pracovní místa a posilování energetické bezpečnosti.
  • 22.00 - after party; klub Meet Factory (pro účastníky projekce a debaty vstup zdarma). Akce proběhne v rámci RB Music Academy

Matt Black navštíví Prahu v rámci celoevropského turné a nabídne jedinečnou show vizuální projekce „live“ přímo před očima diváků. Téma – aktuální: Chytrá energie: příležitost pro nová pracovní místa a posilování energetické bezpečnosti. Na projektu spolupracuje Hnutí DUHA, český zástuce Friends of the Earth, s hudebním vydavatelstvím Ninja Tune, slovenským festivalem Wilsonic a dalšími partnery. Menší akce s reprodukovaným VJ-filmem proběhne také 3. prosince v brněnském klubu Fléda. Více informací viz zde. Iniciativa Energy Union i Velká výzva si kladou za cíl podněcovat mladé lidi k aktivitě. Nabízejí jim i možnost, jak se obrátit na poslance, aby pomohli rozhýbat moderní, zelená řešení, jako je zateplování domů, čistá energie, pohodlná veřejná doprava, místní potraviny nebo snadná recyklace. Chytrá energie je konkrétní, propočtený a podrobný plán, jak by se v příštích desetiletích měl proměnit energetický metabolismus české ekonomiky. Jde o materiál připravený odborníky na zakázku pro ekologické organizace o proměně české energetiky. Páteří Chytré energie je zvyšování energetické efektivity domů i průmyslu a možnosti domácích obnovitelných zdrojů. 

Foto: wikimedia.com

Poznámky:

[1] VJ-film (video-jockey-film) je unikátní neopakovatelný snímek, který vzniká “naživo” mixováním videoklipů.

Štítky: