Jaká je cesta k potravinám z blízka?

Datum a čas konání akce: 
06.10.2018 - 14:00
Místo akce: 
Objevovna Národního zemědělského muzea, Praha

Komunitou podporované zemědělství (KPZ) u nás zakotvilo před deseti lety a za tu dobu se do něj zapojilo několik desítek iniciativ, zemědělců a několik tisíc spotřebitelů. Jak KPZ v současnosti funguje a kam by mohlo směřovat dále? Je hospodaření zemědělců finančně udržitelné, kdo a jak je podporuje? Jak to vidí zemědělci a spotřebitelé? Využijte jedinečnou příležitost potkat se a promluvit se zemědělci, kteří se vydali cestou KPZ.

KDE: Objevovna Národního zemědělského muzea, Praha

KDY: sobota 6. října od 14.00 do 15.00

Abychom vám mohli zajistit místo, přihlašujte se prosím prostřednictvím tohoto formuláře >>  

V případě dotazů se neváhejte obrátit na e-mail: klara.kyralova@hnutiduha.cz.                                                                                                                                         

Beseda je připravena ve spolupráci s Hnutím DUHA v rámci projektu Citizen's CAP – Urban & Rural Food Stories, spolkem CooLAND a Asociací místních potravinových iniciativ v rámci projektů Erasmus + Solid Base a Zapoj se do KPZ.

Vstup na besedu (i do celého muzea) je zdarma.

Beseda je součástí pražského Biojarmarku, který pořádá PRO-BIO LIGA ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem za finanční podpory Ministerstva zemědělství, hlavního města Prahy a kontrolních organizací KEZ o.p.s. a ABCERT AG. 

Beseda je realizována za finanční podpory Evropské unie a Magistrátu hlavního města Prahy.  Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor a nereprezentuje názory donorů.