Škola občanské iniciativy

Vážení zájemci a zájemkyně o účast, bohužel, ŠOIka v roce 2019 neproběhne. Těšit se na ni, doufejme, můžete v příštím kalendářním roce 2020, když bude grantové štěstí přát. Děkujeme za pochopení a enormní zájem o náš srdeční projekt, rozhodně v něm chceme i nadále pokračovat. Aktuální informace sledujte na webu www.soi.hnutiduha.cz.

Záleží vám na tom, co se kolem vás děje, a chcete to aktivně ovlivňovat?
Rádi se učíte nové věci nebo sdílíte své zkušenosti?
Chcete získat či dále rozvíjet praktické znalosti a dovednosti potřebné pro práci a orientaci v aktivitách a projektech občanských iniciativ a v neziskovém sektoru?
Plánujete založit vlastní občanskou iniciativu?
Pokud jste na některou otázku odpověděli ano, pak je Škola občanské iniciativy (ŠOI) Hnutí DUHA určena právě pro vás.

O co jde?

ŠOI je půlroční vzdělávací program soustředěný zejména do tří víkendových setkání.  Naučíte se plánovat a vést veřejné občanské kampaně, pracovat s klasickými i novými médii, zapojovat dobrovolníky, získávat na svoji činnost finanční prostředky a zároveň i vy sami můžete přispět do programu a sdílet s ostatními své zkušenosti, vědomosti, nápady a nadšení.

Komu je ŠOI určena?

Tento projekt je určen členům občanských iniciativ, dobrovolníkům a zaměstnancům nevládních neziskových organizací, aktivním občanům, místním „opinion makers“ a dalším zájemcům, kteří se pohybují nebo by se v budoucnu chtěli pohybovat v oblasti neziskového sektoru a občanské angažovanosti. Vítáme zejména úplné nováčky z České republiky i ze Slovenska.

Kontakt:

Případné dotazy vám ráda zodpoví koordinátorka Školy občanské iniciativy Kristýna Kyánková: kristyna.kyankova@hnutiduha.cz, tel. 736 783 184. 


Hnutí DUHA Friends of the Earth Czech republic děkuje Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy za finanční podporu. Za obsah této stránky plně zodpovídá Hnutí DUHA a nemůže na něj být nahlíženo jako na stanovisko donora. MŠMT nenese odpovědnost za využívání zde uvedených informací.