Hnutí DUHA hledá organizačně schopnou grantovou specialistku / grantového specialistu

Do našeho týmu hledáme pracovníka/pracovnici, jehož/jejímž hlavním úkolem bude zajištění grantového fundraisingu a obsahové i administrativní vedení projektů  programu Krajina Hnutí DUHA, včetně Týdnů pro les a divočinu.

Náplň práce:

- Podíl na grantovém fundraisingu Hnutí DUHA v tematice ochrany přírody, zemědělství a lesnictví. Příprava projektových žádostí o dotace a průběžných zpráv, vyhledávání zahraničních partnerů a navazování a koordinace spolupráce s nimi.

- Koordinace projektů s tématem ochrany přírody, zemědělství a lesnictví. Zodpovědnost za realizaci aktivit v rámci projektů a jejich finanční řízení.

- Vedení týmu zajišťujícího převážně letní akce pro dobrovolníky, Týdnů pro les a divočinu, včetně administrativního zajištění.

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou, velmi dobré organizační schopnosti a silné projektové uvažování,

- zkušenosti s přípravou projektových žádostí a realizací projektů,

- schopnost samostatně řešit problémy, zkušenost s organizováním akcí pro veřejnost,

- perfektní znalost českého jazyka, kultivovaný mluvený a psaný projev,

- znalost anglického jazyka na úrovni „zkušený uživatel“ (C1),

- práce na PC (kancelářské aplikace, e-mail, internet, Google Apps),

- časovou flexibilitu a ochotu příležitostně cestovat (trasa Praha-Brno).

Nabízíme:

- pružnou pracovní dobu s možností práce z domova,

- stravenky 70 Kč,

- 25 dnů dovolené,

- plat 11 000 - 15 000 Kč dle zkušeností,

- možnost podílet se na práci vlivné ekologické organizace,

- inspirativní prostředí a zajímavou práci,

- kancelář v centru města,

- možnost dalšího vzdělávání.

Nástup možný od 1. prosince 2020

Rozsah práce: 0,5 úvazek

(20 hodin týdně, smlouva na dobu určitou - zástup za mateřskou)

Místo práce: Brno / Praha

V případě zájmu o nabízenou pozici posílejte do 30. září 2020 na adresu katerina.masova@hnutiduha.cz následující podklady:

- motivační dopis,

- strukturovaný životopis,

- portfolio úspěšných grantových žádostí.

Do předmětu e-mailu prosím uvádějte “grantový fundraiser” a preferované místo výkonu práce (Brno/Praha).

Vybrané zájemce pozveme k pohovorům, které proběhnou od 5. 10. 2020 v Brně.

Další informace poskytne: Jan Skalík, telefon 607 185 686, e-mail: jan.skalik@hnutiduha.cz.

Hnutí DUHA následuje principy rovných příležitostí a podporuje zapojení členů znevýhodněných skupin do pracovního života.