Lesy a příroda

Přírodní poklady, Zn. Prozatím

Deset krásných míst v národním parku na Šumavě, která chtějí někteří senátoři zbytečně obětovat developerům a těžařským firmám.

(Publikace)

Lidé a stromy

Česko-slovenské Rozmanité víkendy s Hnutím DUHA a Priatelia prírody: O lidech a stromech

„Lidé a stromy spolu žili od pradávna. Strom a jeho dřevo provázely a provázejí člověka od kolébky ke hrobu. Je za tím ale něco víc, něco objektivního? Nebo jsou stromy prostě jen krásné.“ (Jak se sází stromy, Miroslava Drobílková).

(Stránka)

Bílé Karpaty

Česko-slovenské Rozmanité víkendy s Hnutím DUHA a Priatelia prírody v Bílých Karpatech

(Stránka)

Hlavaté vrby

Česko-slovenské Rozmanité víkendy s Hnutím DUHA a Priatelia prírody: Hlavaté vrby

(Stránka)

Moravské Kopanice

Česko-slovenské Rozmanité víkendy s Hnutím DUHA a Priatelia prírody v Moravských Kopanicích

(Stránka)

KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU č. 3

Živě vystoupí: NAČEVA & Tomáš Vtípil (Urband, DG-307), JAROMÍR 99 (hlas a duše kapel a projektů jako PRIESSNITZ / Umakart / The Bombers / Alois Nebel / Kafka Band ad.) sólo, KILL THE DANDIES!, VÁCLAV HAVELKA III (frontman PLEASE THE TREES) sólo, RUDOVOUS, TRABANDITA, čili šéf skupiny Traband Jarda Svoboda sólo...a exkluzivně pro Šumavu elita českého hip-hopu v BIGG BOSS JAMu: VLADIMIR 518, LA4, ORION, JAMES COLE, REFEW & MIKE T,ad.

 

(Akce)

Prachobyčejný nájezd na státní pozemky

Proč by sněmovna měla zamítnout senátorský návrh zákona o národním parku Šumava.

(Publikace)

Kolik se na Šumavě zachovalo přírody?

Poslanecká sněmovna brzy začne jednat o národním parku na Šumavě. Důležitou součástí zákona je rozhodnutí, jak chceme pečovat o které části parku. Některá místa by měla být vyčleněna pro divokou přírodu a návštěvníky. Ale kolik by jich mělo být? A kolik přirozených biotopů vlastně v národním parku zůstalo?

(Publikace)

Lesní vzdělávací kurz

Jaromír chrání pralesy na Šumavě už více než 20 let, Juraj s podobným nasazením bojuje za slovenské lesy, desítky dobrovolníků každý rok pomáhají zachovat českou divočinu divokou. Máte taky "ten svůj" kousek přírody, na kterém vám záleží? Chcete ho chránit, ale nevíte jak? Poradíme vám, jak na to!

(Akce)

KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU č. 2 (tentokrát co nejblíže Šumavě samotné, v jejím nejbližším předhůří) + pro zájemce komentovaná exkurze do NP Šumava a NP Bavorský les

Please The Trees a jejich hosté, co mají rádi Šumavu, zahrají 7. 6. v samotném srdci největší české divočiny  na Šumavě. A společně se zájemci o opravdovou divočinu projdou nejdivočejšími místy národního parku.

(Akce)

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Lesy a příroda